День Друзів Модус 2020

27 лютого у фірмовому салоні Модус відбулася зустріч партерів та друзів компанії

За доброю традицією День Друзів ми проводимо у лютому, адже саме у другому місяці 1993 року, 27 років тому, була зареєстрована компанія Модус.

Вже 5 років поспіль Модус збирає друзів у своєму фірмовому салоні в Києві, щоб підвести підсумки року та відзначити партнерів, які допомагають нам розвиватись.

Офіційну частину проводив генеральний директор та власник компанії Модус – Євген Потьомкін. Він виділив успішні результати роботи 2019 року, серед яких розширення асортименту і введення продукції для вхідних дверей. Також власник поділився планами на 2020 рік.

Згадали і про конференцію Лідери Дверного Ринку, і про Українську Дверну Асоціацію, метою яких є спільне вирішення проблем українських дверних компаній та пошук нових можливостей розвитку.

В рамках зустрічі Євген подякував нашим друзям та партнерам, котрі не перший рік залишаються з нами та допомагають розвивати вітчизняний дверний бізнес.

Також, цінними призами нагородили партнерів, які внесли найвагоміший вклад в наш прогрес минулого року. І за звичаєм розіграли 3 подарункові набори серед присутніх гостей.

Для тих, хто не зміг бути присутнім, доступний прямий ефір на нашій сторінці у Facebook

Після завершення офіційної частини кожен мав змогу поспілкуватись один з одним, познайомитись ближче та обговорити майбутнє співробітництво.

Продовжився вечір теплим спілкуванням у супроводі саксофона, зі смачними закусками та шампанським.

Також, наші друзі, дизайнери інтер'єрів Тетяна Гончаренко та Сергій Дзюбак зробили компанії творчий подарунок - заспівали італійською мовою під музику саксофона, чим приємно здивували всіх присутніх.

Більше за будь-які слова про атмосферу вечора роскажуть фото:Strict Standards: Non-static method tracker::outputLog() should not be called statically in /home/linecali/data/www/modus.com.ua/index.php on line 30